یک روز با تاج در ساری!

چرا رئیس فدراسیون فوتبال به مازندران آمد!؟

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران با همراهی حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران به مازندران سفر کرد.

به گزارش مازنداسپرت (مازندورزش)؛ظهر امروز مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران با همراهی حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و جمعی از مسؤولان فدراسیون فوتبال جهت حضور در مراسم یادبود مرحوم غلامرضا بهروان در استان مازندران حضور پیدا کردند ‌و پیش از حضور در این مراسم از پروژه ساختمان درحال احداث هیأت فوتبال مازندران نیز بازدید کردند.

مهدی تاج در حاشیه این بازدید و در مصاحبه‌ای با خبرنگاران گفت: این پروژه و ساختمان قطعا آبرویی خواهد بود برای فوتبال مازندران که در ۶ طبقه و با یک چشم‌انداز مناسب در حال ساخت است.

وی در ادامه افزود: همه باید برای به پایان رسیدن این ساختمان تلاش کنند و قطعا ماهم در کنار هیأت فوتبال مازندران خواهیم بود تا این پروژه به سرانجام برسد.

رئیس فدراسیون فوتبال درمورد زمان بهرهبرداری از کمک داور ویدیویی گفت: ما ۶ دستگاه VAR را وارد کشور کرده‌ایم و یک مرتبه نیز با داوران خودمان در دربی آن را امتحان کرده‌ایم. به سرعت این کار در حال انجام است و شاید در همین مدت صورت بگیرد. چهار تیم داوری ما لایسنس AFC را گرفته‌اند و برای داوری با VAR مجوز دارند. دو مجموعه دیگر نیز هست که آموزش‌هایشان در تاجیکستان تمام می‌شود.

تاج تصریح کرد: از نظر تیم داوری ما تکمیل هستیم. یعنی می‌توانیم VAR را کامل داشته باشیم. دستگاه‌هایش نیز وارد شده و باید این کار را شروع کنیم. اینکه استفاده از VAR چه زمانی شروع می‌شود، به کمیته داوران بستگی دارد ولی همه چیز برای انجام یک حرکت مثبت آماده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: باید از زحمات رئیس هیأت فوتبال مازندران و همکارانش در پیگیری موضوعات ساختمان تشکر ویژه ای داشته باشم.

مهدی تاج و هیأت همراه در ادامه با حضور در ساختمان فعلی هیأت فوتبال مازندران جلسه کوتاهی را نیز با اعضای هیأت رئیسه هیأت فوتبال استان برگزار کرد.

همچنین؛ عصر امروز مراسم یادبودی به مناسبت درگذشت مهندس غلامرضا بهروان رئیس فقید هیأت فوتبال استان مازندران، با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال،حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ، علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان، رحیم درزی خلردی رئیس هیأت فوتبال مازندران و جمعی از فوتبالی‌ها و مسؤولان و جامعه فوتبال در آستانه امامزاده یحیی (ع) شهرستان ساری برگزار شد.

این مراسم به همت اداره کل ورزش و جوانان مازندران و هیأت فوتبال استان و شهرستان ساری به پاس چند دهه زحمات مهندس غلامرضا بهروان در ورزش و به ویژه فوتبال استان مازندران برپا شد.

اما گلایه اهالی فوتبال مرکز استان از مهدی تاج و مدیران هیات فوتبال این بود که چرا رئیس فدراسیون فوتبال سری به استادیوم شهید متقی ساری نزده! در حالی که این استادیوم سال هاست به مخروبه تبدیل شده و استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای ساری هم اوضاع خوبی ندارد، انتظار می‌رفت هماهنگی‌هایی صورت می‌گرفت تا از رئیس فدراسیون برای سرعت بخشیدن به این پروژه ها و احیای فوتبال در مرکز استان کمک گرفت. اما اصلا چنین اتفاقی صورت نگرفت تا فوتبالی های ساروی از حضور تاج شاکی باشند!